POJISTĚTE SVÉHO PSA PROTI ÚRAZU ČI ÚMRTÍ

2. září 2007 v 16:06 |  •Důležité rady•
Už jste také někdy platili za operaci svého miláčka částku přes deset tisíc korun? Se zvyšujícími se možnostmi veterinární medicíny stoupají i účty za léčbu. Česká pojišťovna připravila pro své klienty pojištění Mazlíček, které zahrnuje nejen odpovědnost za škodu, kterou už nabízí více tuzemských pojišťoven, ale hlavně zdravotní a životní pojištění.
Pojistit lze každého zdravého psa s povinným očkováním, kterého lze identifikovat na základě čipu i tetování. Roční poplatky u malého psa budou činit kolem 2000 Kč, velkých psů se nastaví individuálně.

Česká pojišťovna se inspirovala ve Velké Británii, Švédsku a Německu, kde má pojištění zvířat staletou tradici.

Podle průzkumu v České republice přibližně 60% majitelů uvažuje o zřízení zdravotního pojištění pro svého psa. Čeští chovatelé utratí ročně téměř miliardu korun za veterináře, což je ohromné číslo.

Pojištění psů Mazlíček zahrnuje tři typy produktů - na léčení úrazu nebo nemoci, pro případ uhynutí nebo utracení a v neposlední řadě pojištění odpovědnosti za škody, které by zvíře způsobilo třetím osobám.

Pojistné stanoví pojišťovna podle věku a hmotnosti psa. Plněné se vztahuje na náklady veterinárního ošetření v České republice, a to u úrazu po dobu 60 dnů nebo na léčbu náhlého onemocnění po dobu 30 dnů. Roční limit pojistného plnění si stanoví majitel psa sám v rozmezí od 15 do 30 tisíc korun. Pojištění odpovědnosti je pak možné sjednat pro všechny psy bez rozdílu.

Uzavřít smlouvu u největšího tuzemského pojišťovacího ústavu lze na přepážce či po telefonu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veru Veru | E-mail | Web | 6. listopadu 2007 v 8:22 | Reagovat

Tak to je supr. To ho hned pojistím, určitě se to vyplatí! Jinak supr stránky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.